Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte

Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte

kliknutím zvětšíte
Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS
Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS
 20 Volných míst
 18 Volných míst
 20 Volných míst
 18 Volných míst
 16 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
Počet dospělých30,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)23,00 EUR

Doba trvání výletu*: 4 hodiny

Cena obsahuje: autobusovou dopravu a česky/slovensky hovořící zkušený průvodce. Cena nezahrnuje vstup na hrad 12€. Vstup pro děti do 12 let zdarma.

Majestátní Aragonský hrad založený Řeky v roce 474 př. n. l se tyčí na skalním výběžku, který od nepaměti chránil vstup do strategicky významného Neapolského zálivu. Současnou podobu hradu vtiskl Alfonso I. Aragonský v roce 1441. 

Dopolední prohlídka hradu s průvodcem, trvající přibližně 1 a 1/2 hodiny s českým průvodcem . Na 115m vysoký skalní výběžek se vychází po středověkých schodech v tunelu vybudovaném do skály. Pro osoby se sníženou pohyblivostí k dispozici výtah. Po prohlídce hradu následuje individuální volno s možností procházky a nákupů v oblasti "malých Benátek", neboli podhradí Ischia Ponte.

V ceně výletu je zajištěná doprava z hotelu na hranici vstupu do městské oblasti Ischia Ponte, kde je vjezd minibusů a autobusů soukromých dopravců omezen. K hradu se dostaneme přibližně 10 ti minutovou procházkou po Ischia Ponte. Po 10 hodině je oblast uzavřena a stává se pěší zónou. Výlet není vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí. 

*přesný čas odjezdu na výlet Vám sdělí delegát či jej obdržíte emailem spolu s voucherem.

 

 

Potřebujete poradit ? Aragonský hrad a "malé Benátky", Ischia Ponte CASTELLO ARAGONESE DI NICOLA E ANNA MATTERA & C. SAS

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam