Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet

Dechberoucí zážitky z míst, které budou navždy patřit mezi ty nejslavnější v historii tohoto světa.

kliknutím zvětšíte
Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet
Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet
 10 Volných míst
Počet dospělých2 045,- CZK
Počet dětí (2 - 12 let)1 300,- CZK

Starobylé římské město Pompeje zapsané na světovém dědictví UNESCO, které bylo při mohutné erupci Vesuvu v roce 79 pohřbeno a zakonzervováno pod 7 m pyroklastického sedimentu. Teprve 2 1/2 hodinová prohlídka Pompejí s českým průvodcem vám dá nahlédnout do historie a vy si tak učiníte jasnou představu o jedinečné kráse a významu tohoto římského města!

Vstupné do Pompejí (16€/os.) k úhradě na místě, zdarma děti do 18 let, studentské slevy, slevy pro držitele ZTP. Nutné doklady s sebou (pas/ OP, průkaz ZTP). V archeologickém areálu Pompejí jsou povoleny batohy do max. velikosti 15 x 30cm. Na místě nutno uhradit 3€ za sluchátka. Průvodce hovoří do mikrofonu.

Po návštěvě Pompejí přesun do Neapoli, kde přímo v historickém centru Neapoli je zastávka na oběd v typické Neapolské pizzerii, menu s pizzou eur15 (v ceně pizza – výběr ze 3 druhů, voda, víno, desert).

Následuje procházka po nejslavnější třídě Spaccanapoli, která je původním římským Decumanus Maximus. Následuje volný čas, při kterém můžete navštívit neapolský Dóm Sv. Gennara, kapličku se sochou zahaleného Krista, neapolské podzemí a klášter Sv. Lorenza, slavnou uličku Betlémů či si můžete prohlédnout 3 slavné obrazy Caravaggia v kostele Sv. Marie.

Odjezd z hotelů v cca 5:45, přejezd trajektem v 6:25 na pevninu, příjezd do Pompejí v cca 9:00. Návrat na Ischii trajektem v 18:30.

Cena zahrnuje: transfery z/do hotelu, autobusovou dopravu, lodní lístky, průvodce.

Cena nezahrnuje: vstupy, oběd, sluchátka v Pompejích.

Pozn.: částky za vstupné mějte připravené v hotovosti. Děkujeme! Skupina do Pompejí nesmí přesáhnout díky aktuálním restrikcím více než 25 účastníků.

 

 

Váš dotaz Archeologické vykopávky Pompeje a tajemná Neapol, celodenní výlet

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace