Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO

Hercolaneum a Vesuv, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO
Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO
 16 Volných míst
 14 Volných míst
 20 Volných míst
 18 Volných míst
Počet dospělých100,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)0,00 EUR

Doba trvání*:12 hodin

Cena obsahuje: transfery a česky/slovensky hovořící průvodce

V ranních hodinách transfer z ostrova Ischia k archeologickému nalezišti Hercolaneum, UNESCO. 2 hodinová prohlídka archeologické lokality se zkušeným  ČJ/SJ průvodcem. Hercolaneum bylo podobně jako Pompeje zavaleno při mohutné erupci Vesuvu v roce 79 n.l. pod 25 metrů sopečného materiálu a díky tomu se do dnešní doby zachovaly kompletně vybavené domy, včetně vnitřního vybavení, nábytku, zbytků potravin. Objevené byly i písemné dokumenty a zuhelnatělé svitky. 

Vstupné do Hercolaneum (14€/os.) k úhradě na místě V HOTOVOSTI, zdarma děti do 18 let, studentské slevy a slevy pro mladé od 18 do 24,99 let, slevy pro držitele ZTP, nutnost předložit na pokladně doklad. Na místě též poplatek 2€ za sluchátka. Průvodce má výklad do mikrofonu. Skupina v Hercolaneu nesmí mít více než 30 pax, doporučujeme objednat dostatečně předem. Nutné doklady s sebou (pas/ OP, průkaz ZTP). V archeologickém areálu   NEJSOU POVOLENY BATOHY PŘESAHUJÍCÍ VELIKOST  15 x 30cm. Nutno je zanechat v autobuse a do Hercolanea vstupovat s menší příruční taškou.

Poté následuje transfer pod úpatí Vesuvu, kde se přestupuje do přepravy "Vesuvio Express" určené pro přepravu pod  vrchol aktivní sopky Vesuv. Vstupné a doprava na vrchol  stojí 25€ na osobu a platí se v hotovosti přímo na místě. Příplatek je povinný pro všechny účastníky výletu. Vesuvio Express Vás doveze až do výšky 1000m.n.m, kde je vstup do národního parku Vesuv. Odtud pokračujete pěšky až k samotnému kráteru /převýšení cca 200m/. Na výšlap ke kráteru po turistické čase je volný čas přibližně 100 minut. 

Následuje transfer zpět pod Vesuv, přestup do našeho autobusu a návrat do přístavu, odkud trajektem zpět na Ischii.

Odjezd z hotelů před 6 hodinou ranní, přejezd trajektem v 6:25 na pevninu, příjezd do Hercolana v cca 8,30. Návrat na ostrov před večeří. Do archeologických areálů je nedovoleno nosit řezné nástroje či zbraně.  Nutno si vzít zásoby vody a svačinu s sebou. Pokrývka hlavy a ochrana proti slunci doporucujeme! 

Cena nezahrnuje: vstupy, oběd.     

Pořadatel výletu Mattera Aniello s.r.l.

Pozn.: částky na zakoupení vstupenky  mějte připravené v hotovosti. Děkujeme!

JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ Z ARCHEOLOGICKÉHO AREÁLU POMPEI/ERCOLANO VYNÁŠET KAMÍNKY ČI KOUSKY MRAMORU ČI CIHEL.

Potřebujete poradit ? Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam