Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO

Hercolaneum a Vesuv, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO
Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 18 Volných míst
 17 Volných míst
 20 Volných míst
Počet dospělých100,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)0,00 EUR

Doba trvání*:12 hodin

Cena obsahuje: transfery a česky/slovensky hovořící průvodce

V ranních hodinách transfer z ostrova Ischia k archeologickému nalezišti Hercolaneum, UNESCO. 2 hodinová prohlídka archeologické lokality se zkušeným  ČJ/SJ průvodcem. Hercolaneum bylo podobně jako Pompeje zavaleno při mohutné erupci Vesuvu v roce 79 n.l. pod 25 metrů sopečného materiálu a díky tomu se do dnešní doby zachovaly kompletně vybavené domy, včetně vnitřního vybavení, nábytku, zbytků potravin. Objevené byly i písemné dokumenty a zuhelnatělé svitky. 

Vstupné do Hercolaneum (14€/os.) k úhradě na místě V HOTOVOSTI, zdarma děti do 18 let, studentské slevy, slevy pro držitele ZTP, nutnost předložit na pokladně doklad. Na místě též poplatek 2€ za sluchátka. Průvodce má výklad do mikrofonu. Skupina v Hercolaneu nesmí mít více než 30 pax, doporučujeme objednat dostatečně předem. Nutné doklady s sebou (pas/ OP, průkaz ZTP). V archeologickém areálu   NEJSOU POVOLENY BATOHY PŘESAHUJÍCÍ VELIKOST  15 x 30cm. Nutno je zanechat v autobuse a do Hercolanea vstupovat s menší příruční taškou.

Poté následuje transfer pod úpatí Vesuvu, kde se přestupuje do přepravy "Vesuvio Express" určené pro přepravu pod  vrchol aktivní sopky Vesuv. Doprava na vrchol včetně vstupů stojí 20€ na osobu a platí se v hotovosti přímo na místě. Vesuvio Express Vás doveze až do výšky 1000m.n.m, kde je vstup do národního parku Vesuv. Odtud pokračujete pěšky až k samotnému kráteru /převýšení cca 200m/. Na výšlap ke kráteru po turistické čase je volný čas přibližně 90 minut. 

Následuje transfer zpět pod Vesuv, přestup do našeho autobusu a návrat do přístavu, odkud trajektem zpět na Ischii.

Odjezd z hotelů před 6 hodinou ranní, přejezd trajektem v 6:25 na pevninu, příjezd do Pompejí v cca 8,30. Návrat na ostrov před večeří. Do archeologických areálů je nedovoleno nosit řezné nástroje či zbraně.  Doporučujeme si vzít zásoby vody a svačinu s sebou.

Cena nezahrnuje: vstupy, oběd.     

Pořadatel výletu Mattera Aniello s.r.l.

Pozn.: částky na zakoupení vstupenky  mějte připravené v hotovosti. Děkujeme!

JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ Z ARCHEOLOGICKÉHO AREÁLU POMPEI/ERCOLANO VYNÁŠET KAMÍNKY ČI KOUSKY MRAMORU ČI CIHEL.

Potřebujete poradit ? Celodenní výlet do Hercolanea a na Vesuv, UNESCO

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam