Možnosti platby

Rychlá on-line platba předem

Jednoduše, rychle a bezpečně zaplatíte díky online platebnímu systému. Vaše platba bude na náš účet připsána během pár minut a Vám emailem dorazí voucher na objednaný výlet v PDF formě.

Postup při platbě on-line
  • Ve třetím kroku košíku, při výběru způsobu platby, vyberete příslušnou on-line platbu.
  • Po odeslání objednávky se zobrazí informace o jejím přijetí a vy kliknete na tlačítko Zaplatit.
  • V případě platby kartou budete následně přesměrováni na příslušnou stránku, kde jednoduše vyplníte údaje o platební kartě a následně provedete platbu.
  • Jakmile proběhne on-line ověření platby, objednávka se považuje za zaplacenou a Vám dorazí automaticky vygenerovaný voucher na objednaný výlet / zájezd.
  • Pokud se platba z jakéhokoliv důvodu neuskuteční, budete o tom informováni a můžete znovu zkusit zadat platbu nebo vybrat jiný druh platby.

 

Hotově v korunách či EUR u delegáta na informační schůzce ve Vašem hotelu

Pokud se pro výlet s námi rozhodneme až přímo na Vaší dovolené a nechce se Vám využívat online objednávky, zaplatíte zájezd v hotovosti přímo delegátovi ve Vašem hotelu či jiném místě setkání. Delegát provede objednávku vaším jménem přes tyto stránky a Vám do emailu dorazí potvrzení o platbě. *

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace