Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO

Amalfitánské pobřeží, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl
Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl
 20 Volných míst
 21 Volných míst
 4 Volných míst
 20 Volných míst
 16 Volných míst
 19 Volných míst
 17 Volných míst
Počet dospělých90,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)52,00 EUR

Doba trvání výletu*: přibližně od 7,30 do 19,00 

Cena obsahuje: veškeré transfery a česky hovořící průvodce

Celodenní lodní plavba kolem jednoho z nejkrásnějších pobřeží Itálie, které je zapsané na světovém seznamu UNESCO s návštěvou skalních měst Positano a Amalfi v době trvání přibližně 90 min v každém z nich.. 

Loď vyplouvá z Ischie, proplouvá kolem ostrova Capri /někdy s mezipřistáním na Capri pro výstup a nástup/ a následně pokračuje panaromatickou plavbou kolem Amalfitánského pobřeží s plánovanou zastávkou v Amalfi a v Positano.

Přístavy se nacházejí přímo v centru městeček, takže ve stanovený čas si můžete skvěle prohlédnout obě města a navštívit například nádhernou katedrálu Sv. Ondřeje. Česky hovořící průvodce Vám v přístavu pomůže se zorientovat a vydat se správným směrem.

Můžete si vzít plavky s sebou, u obou přístavů jsou menší veřejné pláže s možností koupání v moři.

* přesné pokyny k výletu obdržíte emailem spolu s voucherem. Zařidte si prosím na hotelu včasnou ranní snídani nebo snídani do balíčku.

Upozorňujeme návštěvníky, že zájem o tento výlet je obrovský a často nebývají na poslední chvíli lodní lístky již dostupné. Dopouručjeme si výlet zarezervovat včas. Připravte se na klasický chaos v přeplněných přístavech maličkého Positana a dbejte tak na pokyny průvodce.

Pořadatel výletu: Capitan Morgan s.r.l. 

Potřebujete poradit ? Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam