Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO

Amalfitánské pobřeží, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl
Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl
Tento zájezd je již vyprodaný

Doba trvání výletu*: přibližně od 7,30 do 19,00 

Cena obsahuje: rezervaci lodního lístku předem, lodní lístek, transfer z hotelu do přístavu a zpět, česky hovořící asistence ráno v přístavu, na palubě výklad v AJ-IT-NJ

Celodenní lodní plavba kolem jednoho z nejkrásnějších pobřeží Itálie, které je zapsané na světovém seznamu UNESCO s návštěvou skalních měst Positano a Amalfi. 

Loď vyplouvá z Ischie, proplouvá kolem ostrova Capri většinou s mezipřistáním na Capri pro výstup a nástup a následně pokračuje panaromatickou plavbou kolem Amalfitánského pobřeží s plánovanou zastávkou v Amalfi a v Positano.  

Můžete si vzít plavky s sebou, u obou přístavů jsou menší veřejné pláže s možností koupání v moři.

Upozorňujeme návštěvníky, že tento výlet je celý den na moři se dvěma zastávkami v již zmiňovaných městech a mezipřistáním na Capri. Doporučujeme koupit si v lékárně Travel Gum pro lidi citlivější na pohyb mořské hladiny. Přístavy na Capri a v Positano jsou malé, občas loď čeká na moři na povolení k ukotvení. 

Čekání na povolení vjezdu do přístavu není ovlivnitelné posádkou či průvodcem na lodi. Amalfitánské pobřeží má přísné zákony a povolenky na vjezd autobusů s turisty, město Positano není možné navštívit turistickými autobusy vůbec, proto výlet na Amalfitánské pobřeží i přes veškerá úskalí doporučujeme po moři. 

* přesné pokyny k výletu obdržíte emailem spolu s voucherem. Zařidte si prosím na hotelu včasnou ranní snídani nebo snídani do balíčku.

Pořadatel výletu: Capitan Morgan s.r.l. 

Potřebujete poradit ? Nejkrásnější pobřeží Itálie s návštěvou měst Amalfi a Positano UNESCO Capitan Morgan srl

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam