Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku

Lázně Nitrodi a degustace ve vinném sklípku

kliknutím zvětšíte
Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi
Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi
 20 Volných míst
 24 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 22 Volných míst
 18 Volných míst
Počet dospělých50,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)33,00 EUR

Doba trvání výletu*: přibližně od 8,45 do 14,30

Cena obsahuje: doprava, průvodce, vstup Nitrodi.

Cena neobsahujue: degustace ve vinném sklípku.

Dopolední ozdravný pobyt v nejstarších lázních světa Nitrodi využívané již od 8 století př.n.l. Pramen Nitrodi se nachází v přírodní oáze v horách, v oblasti městečka Buonopane. Jeho léčivé vody, které vyvěrají o teplotě 26 C se využívají pro pitné a sprchové terapie. Říká se mu "omlazující pramen". Blahodárné účinky vody se využívají od nepaměti pro lepší hojení ran, kožních problémů či potíže se dnou a artritidou. Posilují vlasy, voda má silné exfoliační účinky, odstraňuje odumřelé buňky kůže vrací jí tak elasticitu a mladý vzhled. 

Pití vody z Nitrodi má příznivý vliv při potížích s gastritidou, pozitivně ovlivňuje stav žaludeční kyseliny a má silné protizánětlivé a gastro-prospěšné účinky a pomáhá při léčbě žaludečních vředů.  Obecně má voda z Nitrodi silné antiseptické a antimykotické účinky.

V rámci pobytu v Nitrodi Vám budou aplikovat bahenní masku na obličej. Na baru možno ochutnat místní bylinné granity s vodou z Nitrodi.

Pro zájemce je možné fakultativně si objednat degustaci v tipickém místním vinném sklípku u místního soukromého vinaře. V privátním vinném sklípku bude pro Vás připravena degustace tipické ostrovní venkovské kuchyně s neomezenou konzumací přírodního domácího vína. Dostanete ochutnat též domácí limoncello. Vinný sklep je provozován soukromníkem pouze pro privátní klientelu. Přímo na místě doplatíte za degustaci 20€.  Nutné závazně nahlásit Váš zájem o degustaci ve sklípku předem kvůli rezervaci místa.

Přístup do Nitrodi a vinného sklepa po schodech. Kdo se nezůčastní degustace ve vinném sklípku bude mít delší čas pobytu v Nitrodi cca do 14:15.

Potřebujete poradit ? Nejstarší lázně světa Nitrodi s degustací v tipickém vinném sklípku Fonte Nitrodi

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam