Podmínky fakultativních výletů

Vážení klienti, věnujte pozornost následujícím informacím a podmínkám pro konání výletů!

Výletů je možné se zúčastnit pouze s platným cestovním pojištěním.

OBJEDNÁVKA VÝLETŮ:

Na vybraný výlet se můžete přihlásit u delegáta během informačních schůzek a uhradit je hotově, nebo na webových stránkách s platbou přes QR kód nebo bankovním převodem.

VOUCHER:

Ke každému ze zakoupených výletů obdržíte voucher (při nákupu u delegáta Vám předá voucher osobně, při nákupu online Vám přijde voucher do emailu).

Voucher je nutné předložit řidiči při nástupu do autobusu a prokázat tak nárok na daný výlet. 

Vstupy, obědy a nápoje – pokud není uvedeno jinak – nejsou zahrnuty v ceně výletu.

Minimální počet účastníků pro uskutečnění výletu je 10 platících osob, u výletu do Pompejí a Neapoli 20. Výlety jsou skupinové a v doprovodu českého/slovenského průvodce či asistence v přístavu při odjezdu na výlet. Přesné pokyny ke každému výletu se dozvíte při nákupu od delegáta.

DĚTI:

Děti do 2 let zdarma, od 3 do 12ti let  20% sleva.  Výlet do Pompejí, na Capri a lodní výlet kolem Ischie není vhodný pro děti mladší 5 let. 

ZRUŠENÍ VÝLETU:   

Storno poplatek: 50% z ceny den předem, 100% v den zájezdu. 

V případě, že klient nenastoupí na daný výlet, či se předem neodhlásí, nemá nárok na vrácení peněz.

DŮLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ:

Celodenní výlety – doporučujeme pohodlné oblečení i obuv, příp. pokrývku hlavy, vždy s ohledem na aktuální počasí. V případě návštěvy sakrálních památek je v Itálii vyžadováno vhodné oblečení (zakrytá ramena, kolena). Na výlety je zakázané nosit střelné či řezné zbraně.

Lodní výlety – především koupací výlet kolem Ischie - sestup z paluby lodi přímo do moře (schůdky), loď nekotví u pevniny. Výlet je vhodný pro klienty, kteří umí plavat.

BRZKÝ ODJEZD NA VÝLET:

Při časném odjezdu na celodenní výlety (Pompeje, Capri apod.) je nutné si na recepci večer před odjezdem zažádat o snídani na konkrétní hodinu (cca půl hodiny před plánovaným odjezdem na výlet).  Italský minislovník: „Per favore, domani escursione, colazione ora: …“ 

ZMĚNA PROGRAMU VYHRAZENA:

S ohledem na povětrnostní podmínky – především u lodních výletů – je třeba dodržovat pokyny lodního dopravce. V případě zhoršení počasí může být výlet zakončen v jiném, než původním přístavu, případně bude exkurze upravena tak, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti a zdraví účastníků výletu a lodního personálu.

 PŘI ODJEZDU NA VÝLET NASTUPUJTE VÝHRADNĚ DO AUTOBUSŮ OZNAČENÝCH "MATTERA BUS". 

Potřebujete poradit ? Podmínky fakultativních výletů

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací