Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO

Pompeje a Neapol, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l.
Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l. Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l.
 19 Volných míst
 20 Volných míst
 22 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 18 Volných míst
Počet dospělých90,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)72,00 EUR

Doba trvání*:12 hodin

Cena obsahuje: transfery a česky/slovensky hovořící průvodce

Starobylé římské město Pompeje zapsané na světovém dědictví UNESCO, které bylo při mohutné erupci Vesuvu v roce 79 pohřbeno a zakonzervováno pod 7 m pyroklastického sedimentu. Takřka  2 1/2 hodinová prohlídka Pompejí s průvodcem vám dá nahlédnout do historie a vy si tak učiníte jasnou představu o jedinečné kráse a významu tohoto římského města!

Vstupné do Pompejí (19€/os.) k úhradě na místě V HOTOVOSTI, zdarma děti do 18 let, studentské slevy, slevy pro držitele ZTP. Na místě též poplatek 2€ za sluchátka. Průvodce má výklad do mikrofonu. Skupina v Pompejích nesmí mít více než 30 pax, doporučujeme objednat dostatečně předem. Nutné doklady s sebou (pas/ OP, průkaz ZTP). V archeologickém areálu Pompejí NEJSOU POVOLENY BATOHY PŘESAHUJÍCÍ VELIKOST  15 x 30cm. Nutno je zanechat v autobuse a do Pompejí vstupovat s menší příruční taškou.

Následuje krátká pauza na oběd v místní restauraci, turistické menu 17€ na osobu.

Poté následuje klimatizovaným autobusem přesun do  Neapoli s výklady o historii a současnosti tohoto města. Autobusem dojedeme až do centra města k opeře Sv. Karla a náměstí Piazza del Plebiscito /něco jako naše Staroměstské náměstí/, kde bude hodinu a půl trvající zastávka na s možností individuelní návštěvy hradu Maschio Angioino,  obchodní galerie Umberto I. či nahlédnutí do slavné Španělské čtvrti.

Odjezd z hotelů před 6 hodinou ranní, přejezd trajektem v 6:25 na pevninu, příjezd do Pompejí v cca 8,30. Návrat na ostrov před večeří. Do Pompejí je nedovoleno nosit řezné nástroje či zbraně. 

Cena nezahrnuje: vstupy, oběd.     

Pořadatel výletu Mattera Aniello s.r.l.

Pozn.: částky na zakoupení vstupenky do Pompejí mějte připravené v hotovosti. Děkujeme!

JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ Z ARCHEOLOGICKÉHO AREÁLU POMPEI VYNÁŠET KAMÍNKY ČI KOUSKY MRAMORU ČI CIHEL.

Potřebujete poradit ? Prohlídka římského města Pompei a procházka po Neapoli, UNESCO Mattera Aniello s.r.l.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam