Výlet na ostrov Capri

Výlet na ostrov Capri

kliknutím zvětšíte
Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima
Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima
Tento zájezd je již vyprodaný

Doba trvání výletu*: přibližně od 7,30 do 19,00 

Cena obsahuje: rezervaci lodního lístku předem, lodní lístek, transfer z hotelu do přístavu a zpět, veškeré transfery po ostrově Capri, česky/slovensky hovořící průvodce

Den konání výletu: úterý  

Navštivte s námi opěvovanou perlu Tyrhénského moře - ostrov, který uchvátil již v antice římské císaře. Capri v jeho bohaté historii opěvovali malíři, skladatelé, politici, herci a další významné osobnosti. 

Čeká na vás dopolední prohlídka města Anacapri, rozkládajícího se na náhorní plošině pod nejvyšším vrcholem Monte Solaro.  Možnost návštěvy kostela San Michele (3 €) s věhlasnou majolikovou podlahou, prohlídky slavné vily San Michele Axela Muntheho (10 €), obrazárny Casa Rosa (4,50 €) se sochami císaře Tiberia nalezenými na dně Modré jeskyně, nebo výjezd lanovkou na Monte Solaro (14 €) s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy (alespoň 60 min. rezerva). Možnost oběda v restauraci (turistické menu 17€).

Odpolední prohlídka vás zavede do hlavního města ostrova Capri s procházkou přes malebné náměstí „Piazzetta“ s Hodinovou věží kolem slavného hotelu Quisisana až ke klášteru San Giacomo, odkud vede slavná klikatá ulička Via Krupp. Milovníci úchvatných pohledů mohou vystoupat na terasy v rozkošných Augustových zahradách s nádhernými vyhlídkami na proslavené Faraglioni i Marina Piccola (vstup do zahrad 1,50€).

Na závěr vřele doporučujeme hodinový výlet lodí kolem celého ostrova Capri (21 €) s ukázkou Bílé a Zelené jeskyně.  Světoznámá Modrá jeskyně je přístupná zvlášť buď autobusem, nebo lodí (vstup 14,50 €).

 * přesné pokyny k výletu obdržíte emailem spolu s voucherem.

Pořadatel výletu: Rumore Marittima s.r.l.

Potřebujete poradit ? Výlet na ostrov Capri Rumore Marittima

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam