Výlet na ostrov Capri

Výlet na ostrov Capri

kliknutím zvětšíte
Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl
Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl
 18 Volných míst
 19 Volných míst
 21 Volných míst
 20 Volných míst
 8 Volných míst
 20 Volných míst
Počet dospělých100,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)80,00 EUR

Doba trvání výletu*: přibližně od 7,30 do 19,00 

Cena obsahuje: transfery a lodní doprava, průvodce

Den konání výletu: úterý  

Navštivte s námi opěvovanou perlu Tyrhénského moře - ostrov, který uchvátil již v antice římské císaře. Capri v jeho bohaté historii opěvovali malíři, skladatelé, politici, herci a další významné osobnosti. 

Čeká na vás dopolední prohlídka města Anacapri, rozkládajícího se na náhorní plošině pod nejvyšším vrcholem Monte Solaro.  Možnost návštěvy kostela San Michele (3 €) s věhlasnou majolikovou podlahou, prohlídky slavné vily San Michele Axela Muntheho (10 €), obrazárny Casa Rosa (4,50 €) se sochami císaře Tiberia nalezenými na dně Modré jeskyně, nebo výjezd lanovkou na Monte Solaro (14 €) s úchvatnými panoramatickými výhledy na dva zálivy (alespoň 60 min. rezerva). Možnost oběda v restauraci (turistické menu 17€).

Odpolední prohlídka vás zavede do hlavního města ostrova Capri s procházkou přes malebné náměstí „Piazzetta“ s Hodinovou věží kolem slavného hotelu Quisisana až ke klášteru San Giacomo, odkud vede slavná klikatá ulička Via Krupp. Milovníci úchvatných pohledů mohou vystoupat na terasy v rozkošných Augustových zahradách s nádhernými vyhlídkami na proslavené Faraglioni i Marina Piccola (vstup do zahrad 2,50€).

Na závěr vřele doporučujeme hodinový výlet lodí kolem celého ostrova Capri (24 €) s ukázkou Bílé a Zelené jeskyně.  Světoznámá Modrá jeskyně je přístupná zvlášť buď autobusem, nebo lodí (vstup 26 €).

 * přesné pokyny k výletu obdržíte emailem spolu s voucherem.

Pořadatel výletu: Capitan Morgan s.r.l.

Potřebujete poradit ? Výlet na ostrov Capri Capitan Morgan srl

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam