Výstup na Monte Epomeo

Výstup na Monte Epomeo

kliknutím zvětšíte
Výstup na Monte Epomeo
Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo Výstup na Monte Epomeo
Tento zájezd je již vyprodaný

Doba trvání výletu*: přibližně od 7,30 do 12,30 

Cena obsahuje: transfery, česky hovořícího průvodce, bruschettu se sklenicí ostrovního vína na Belvedere v Serrara Fontana

Středně náročná trasa.

Převýšení ↑200↓350m. 

Doba trvání: samotná trasa přibližně 3 hodiny + čas na přepravu + čas na občerstvení

S českým průvodcem navštivte nejvyšší pohoří ostrova Ischia. Minibusem výjezd do nadmořské výšky přibližně 650 m.n.m, odkud zahájíte nejprve výstup na nejvyšší horu Monte Epomeo 878 m.n.m.

Po zdolání vrcholu Monte Epomea se vydáte po vrstevnici směrem k druhé nejvyšší hoře Pietra del Acqa 720m.n.m. Trasa nabízí krásné panoramatické výhledy po celém ostrově a neapolském zálivu. Posléze zahájíte sestup směrem k oblasti Via Falanga, které sestup obohatí výhledy na jihozápadní pobřeží ostrova. 

Na závěr projdete historické centrum osady Serrara, kde trasa končí na krásné vyhlídce Belvedere s úchvatnými výhledy na Sant Angelo. Tam Vás čeká lehké občerstvení v baru u Tonyho v podobě topinky s rajčaty tzv. bruschetta se sklenicí místního vína. 

Doporučení: dostatečné zásoby vody s sebou, přikrývku hlavy, ochranu proti slunci a dobré turistické boty. V létě doporučuje fyzicky zdatným osobám.

Pořadatel výletu: Mattera Aniello s.r.l. 

Potřebujete poradit ? Výstup na Monte Epomeo

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam