Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO

Hercolaneum a Sorrento, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO
Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 19 Volných míst
Počet dospělých100,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)0,00 EUR

Doba trvání*:12 hodin

Cena obsahuje: transfery a česky/slovensky hovořící průvodce

V ranních hodinách transfer z ostrova Ischia k archeologickému nalezišti Hercolaneum, UNESCO. 2 hodinová prohlídka archeologické lokality se zkušeným  ČJ/SJ průvodcem. Hercolaneum bylo podobně jako Pompeje zavaleno při mohutné erupci Vesuvu v roce 79 n.l. pod 25 metrů sopečného materiálu a díky tomu se do dnešní doby zachovaly kompletně vybavené domy, včetně vnitřního vybavení, nábytku, zbytků potravin. Objevené byly i písemné dokumenty a zuhelnatělé svitky. 

Vstupné do Hercolaneum (14€/os.) k úhradě na místě V HOTOVOSTI, zdarma děti do 18 let, studentské slevy, slevy pro držitele ZTP, nutnost předložit na pokladně doklad. Na místě též poplatek 2€ za sluchátka. Průvodce má výklad do mikrofonu. Skupina v Hercolaneu nesmí mít více než 30 pax, doporučujeme objednat dostatečně předem. Nutné doklady s sebou (pas/ OP, průkaz ZTP). V archeologickém areálu   NEJSOU POVOLENY BATOHY PŘESAHUJÍCÍ VELIKOST  15 x 30cm. Nutno je zanechat v autobuse a do Hercolanea vstupovat s menší příruční taškou.

Následuje krátká pauza na oběd v místní restauraci, turistické menu 17€ na osobu.

Poté následuje transfer k přímořskému městu Sorrento, které je proslavené tufovými terasami s dechberoucími výhledy na Neapolský záliv a Vesuv, architekturou ve stylu Belle-épogue, basilikou Sv. Antonína z 11.stol nebo náměstím Piazza Torguato Tasso s obchodní třídou "Corso Italia" s řadou obchodů  nabízející tipické místí produkty, keramiku či produkty slavné sorrentské dřevořezby tzv. "intarsie".  Čas na individuelní prohlídku města Sorrento cca 2 hodiny.

Odjezd z hotelů před 6 hodinou ranní, přejezd trajektem v 6:25 na pevninu, příjezd do Pompejí v cca 8,30. Návrat na ostrov před večeří. Do archeologických areálů je nedovoleno nosit řezné nástroje či zbraně. 

Cena nezahrnuje: vstupy, oběd.     

Pořadatel výletu Mattera Aniello s.r.l.

Pozn.: částky na zakoupení vstupenky  mějte připravené v hotovosti. Děkujeme!

JE PŘÍSNÝ ZÁKAZ Z ARCHEOLOGICKÉHO AREÁLU POMPEI/ERCOLANO VYNÁŠET KAMÍNKY ČI KOUSKY MRAMORU ČI CIHEL.

Potřebujete poradit ? Celodenní výlet do Hercolanea a Sorrenta, UNESCO

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam