Lodní výlet s koupáním a obědem

Celodenní plavba kolem Ischie s koupáním a obědem na palubě

kliknutím zvětšíte
Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna
Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Odyseova loď Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna
 14 Volných míst
 10 Volných míst
 10 Volných míst
 13 Volných míst
 14 Volných míst
 16 Volných míst
Počet dospělých85,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)68,00 EUR

Doba trvání výletu*: od 9,30 do 17,00

Cena obsahuje: dopravu z hotelu do přístavu a zpět, česky/slovensky hovořící průvodce v přístavu při odbavení výletu, pronájem loďi, oběd a občerstvení včetně nápojů. Na palubě loďi česky hovořící průvodce.

Celodenní výlet kolem přenádherného skalnatého pobřeží Ischie s návštěvou smaragdové jeskyně.

Loď v rámci celodenního výletu kolem ostrova zastavuje v zátokách na koupání, kde je přístu do otevřeného moře po lodních schodech. V jedné z těchto zátok je možné doplavat do slavné Smaragdové jeskyně. Proplouvá se například kolem zátoky horkých pramenů Sorgeto, nádherného skalního výběžku u Sant Angela, nebo zátokou Cartaromana s úchvatným skalním Aragonským hradem.

Po celý den na lodi občerstvení v podobě vody a bílého vína, občerstvení + bohatý oběd co uvaří přímo námořníci na palubě lodi.  Loď má omezenou kapacitu 20 osob, doporučujeme objednat výlet dostatečně dopředu.

Plavbu doporučujeme pouze těm, co umí plavat.  

* přesné pokyny k odjezdu na výlet obdržíte mailem či od delegáta při informační schůzce

 

 

Potřebujete poradit ? Lodní výlet s koupáním a obědem Lucci Marianna

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam