Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela

Poznávací výlet po Ischii

kliknutím zvětšíte
Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l.
Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l. Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l.
 26 Volných míst
 20 Volných míst
 20 Volných míst
 22 Volných míst
 20 Volných míst
 26 Volných míst
Počet dospělých40,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)32,00 EUR

Doba trvání výletu*: 5 hodin

Cena obsahuje: autobusovou dopravu a česky/slovensky hovořící zkušený průvodce

Poznávací půldenní výlet kolem ostrova Ischia, při kterém poznáte jeho historii i současnost a zastavíte se zkušeným průvodcem, poznáte známá místa jako Lacco Ameno s lávovou vyvřelinou ve tvaru houby, pohledy na západní pobřeží Foria s jeho přístavem nebo  v rámci hodinové zastávky se projdete po malebné vesničce Sant Angelo, které se přezdívá "malé Amalfi" právě kvůli rozmístění pitoreskně malovaných domečků ve skalách nad mořem, kde Vám také dáme ochutnat místní likéry a produkty, jako limoncello či rucolino. 

Čeká Vás též vyjíždka hor se zastávkou v nejvýše položené vesnici Serrara Fontana, kde lidé stále žijí původním stylem života a věnují se vinařství a zemědělství. V horách Vás čeká půl hodinová zastávka s možností občerstvení /výborné cappuccino nebo typická místní bruschetta - rajčatová topinka, nebo sklenice domácího vína.../.

*přesný čas odjezdu na výlet Vám sdělí delegát či jej obdržíte emailem spolu s voucherem.

 

Potřebujete poradit ? Půldenní poznávací výlet autobusem po Ischii s návštěvou Sant Angela Mattera Aniello s.r.l.

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam