Velký okruh Neapolí, UNESCO

Velký okruh Neapolí, UNESCO

kliknutím zvětšíte
Velký okruh Neapolí, UNESCO
Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO Velký okruh Neapolí, UNESCO
 18 Volných míst
 20 Volných míst
 10 Volných míst
 16 Volných míst
 20 Volných míst
 16 Volných míst
Počet dospělých65,00 EUR
Počet dětí (2 - 12 let)45,00 EUR

Doba trvání výletu*: 8 hodin

Cena obsahuje: doprava od hotelu do přístavu na Ischii a zpět, lodní lístky, česky hovořící průvodce

Velký okruh Neapolí Vám umožní poznat toto starobylé město včetně jeho památek a uměleckých děl. Z přístavu v Neapoli se pěšky s ČJ/SK průvodcem vydáte po Via Duomo až  k neapolské katedrále Duomo s prohlídkou katedrály a odtud po původních římských "decumano", které se v současné době jmenují "Via Tribunali" a Spaccanapoli s prohlídkou ulice Betlémů až po  náměstí “Piazza del Gesu Nuovo” – náměstí Nového Krista Páně.

Po společné procházce s výklady následuje volný čas na prohlídku např. římského podzemí pod katedrálou S.Lorenzo (vstupné 10€) nebo řeckého, 2400 let starého podzemí s návštěvou římského divadla na náměstí Sv. Kajetána (vstupné 15€). V rámci volného času budete moci též navštívit kapli Pio Monte della Misericordia, kde je umístěn  obraz mistra Caravaggio  Sedm skutků milosrdenství   (vstupné 10€), nebo kláštera Sv. Kláry s nádherným majolikovým nádvořím  (vstupné 6€).

V této části Neapoli se nachází též kaple San Severo s mistrovským dílem sochaře San Martino – socha zahaleného Krista. Pro prohlídku je nutné si učinit rezervaci předem na konkrétní hodinu /doporučujeme cca 11:00-12:00/ na stránkách https://www.museosansevero.it/acquista-il-ticket

Doporučujeme též oběd v některé z místních pizzerií, např. slavné Sorbillo nebo Da Michele. 

V druhé části velkého okruhu po historickém centru Neapoli se s průvodcem vydáte od náměstí Nového Krista Páně ke slavné Španělské čtvrti až po náměstí Piazza del Plebiscito, kde se nachází řada dalších neapolských monumentů jako například Nový hrad, Královský palác, Divadlo Sv. Karla, Bazilika Sv. Františka nebo slavná obchodní galerie Umberta I.

Po průvodcované části následuje volný čas na prohlídku Španělské čtvrti s možností návštěvy Maradonovy uličky. Doporučujeme caffe napoletano ve slavném baru Gambrinus.

Odjezd z hotelů kolem 6 hodiny ranní. Návrat  z Neapole trajektem v 15:10. Příjezd na hotel kolem 17:30 min.

Cena nezahrnuje: vstupy, oběd.  

Potřebujete poradit ? Velký okruh Neapolí, UNESCO

Vaše jméno, příjmení, firma
Váš email
Váš telefon
Váš dotaz
     Více informací
Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam